Máme rádi systém ve věcech a organizovanou práci, proto používáme standardizovanou dokumentaci všude tam, kde je to možné. Díky tomu jsme se stali opravdovými odborníky na zpracování dokumentů, tabulek, reportů, prezentací i nejrůznějších specifických grafických návrhů. Tuto zkušenost se snažíme přenést i dále, na naše klienty. Pomůžeme vám zpracovat vaše představy do jednotných typových dokumentů, které vám posléze budou sloužit pro usnadnění práce i špičkovou prezentaci vaší firmy.

Co vše pro vás můžeme zpracovat? V podstatě veškerou interní dokumentaci, od samotné struktury v rámci vašeho systému řízení kvality, až po jednotlivé interní dokumenty dle vašich konkrétních požadavků a představ, např. procesní mapy, pracovní postupy, instrukce, manuály, e-learningové materiály, dovednostní testy, formuláře, reporty, letáky, plakáty, prezentace, dotazníky a další.

K dispozici máme pro vás připravené a praxí ověřené některé vybrané dokumenty, které se staly velice oblíbenými a pomohly již řadě firem se zlepšením procesů a zainteresovaným pracovníků do systému neustálého zlepšování. Jsou jimi motivační plakáty, vzdělávací plakáty a formuláře, které jsou k dostání buď elektronicky nebo v tištěné podobě přímo prostřednictvím tohoto webu.